Video
famaritana
| Laharana Entana: | DAZ08 |
| Haben'ny vokatra: | 83X107X206mm |
| Zintin'aratra: | DC 6V |
| Fahafahana: | 320 ml |
| Fandrefesana ny elanelana: | 0~45mm |
| Akora fototra: | ABS |
| Fametrahana: | biraonao |
| Karazana paompy: | Azo isafidianana (Paompy famafazana/tetehana/foam) |
| Herinaratra avy amin'ny: | Batterie AA 4pcs (tsy tafiditra) |
| Taratasy fanamarinana: | CE, ROHS, FCC |
| Fonosana: | 1pc/boaty miloko; 48pcs/baoritra |
| Haben'ny boaty miloko: | 105X80X230mm |
| Haben'ny baoritra: | 47.5X49X43sm |
| Avaratra-Andrefana/Andrefana: | 12.20/13.50kgs |
FAQ
F1: Mora vidy ny vokatra, azo antoka ve ny kalitaony?
A1: Manana traikefa mihoatra ny 10 taona amin'ny famokarana sy ny varotra izahay, ary ny vokatra rehetra dia manana antoka 12 volana.
F2: Afaka manafatra santionany fotsiny ve isika ho an'ny fitsapana alohan'ny hametrahana ny baiko?
A2: Mazava ho azy, azo ekena ho antsika ny baiko santionany.
F3: Ahoana no fomba fandefasana entana matetika? Ary hafiriana no hanaterana azy?
A3: Ho an'ny santionany sy ny baiko kely, amin'ny alalan'ny express, matetika maharitra 3-5 andro. Ho an'ny baiko lehibe, raha ilaina maika, dia afaka mandefa entana amin'ny alalan'ny fiaramanidina izahay. Raha te hitsitsy entana ianao, dia afaka mandefa azy ireo amin'ny alalan'ny ranomasina izahay, maharitra 30-50 andro eo ho eo, miankina amin'ny toerana alehanao.
F4: Manaiky OEM & ODM ve ianao?
A4: Eny, afaka manamboatra ny vokatra, marika, fonosana izahay.
F5: Ahoana ny fomba famandrihana vokatra namboarina manokana?
A5: Omeo ny famaritana ny vokatra na ny fepetra takiana manokana -- teny nalaina -- fanamafisana ny teny nalaina -- petra-bola -- fanamafisana ny sary famokarana -- fitaovana fanaovana lasitra -- fanaovana santionany -- fanamafisana ny santionany -- famokarana betsaka -- fanaterana -- serivisy aorian'ny fivarotana
F6: Manana taratasy fanamarinana ve ny vokatra?
A6: Ny ankamaroan'ny vokatra tsy namboarina manokana dia voamarina sy manana patanty, ary ny vokatra namboarina manokana dia azo ampiharina amin'ny taratasy fanamarinana araka ny takian'ny mpanjifa.
Hatramin'ny nananganana azy, ny orinasanay dia efa namorona vokatra kilasy voalohany eran-tany miaraka amin'ny fanarahana ny fitsipika
Ny kalitao no lohalaharana. Nahazo laza tsara teo amin'ny sehatry ny indostria ny vokatray ary sarobidy sy azo itokisana eo amin'ireo mpanjifa vaovao sy taloha.