| Size | 126.2*182.2*271.5mm |
| KEVITRA | Plastika PP |
| Loko | Fotsy |
| fahafahana | 1000ml |
| Herin'aratra | Batterie AA/ 18650 & USB elektrika |
| Ampidiro | mpizara x1 |
| Tariby USB x1 | |
| Boky Torolalana x1 | |
| Fehikibo fanohanana x1 | |
| Visy fametrahana rindrina x2 | |
| Lovia mitete x1 | |
| Lakandrano x1 | |
| Lovia fonony aoriana x1 | |
| Habetsahan'ny baoritra | 12 pcs/baoritra |
| Haben'ny baoritra lehibe | 57×44.5×33.5 sm |
| Lanja | 12.2 kg/Baoritra |
| fanamarihana | Tsy tafiditra ao anaty fonosana ny bateria sy ny adaptatera USB |


Toetoetra:
Miasa ho azy amin'ny alalan'ny sensor: ny fizarana savony famonoana otrikaretina tanana tsy mila mikasika dia natao ho an'ny fanadiovana tanana, gel na alikaola, ary manome fatra famafazana mandeha ho azy, izay ahafahana manao famonoana otrikaretina tanana haingana sy mora ary manafoana ny fahalotoan'ny rivotra.
Fametrahana maro: azo apetraka eo amin'ny birao ary apetraka amin'ny rindrina na tripod, izay mety ampiasaina amin'ny toerana samihafa.
Azo ampiasaina amin'ny bateria sy azo averina ampiasaina: ity fitoeran-tsavony misy alikaola ity dia ampiasain'ny bateria AA 4 na 18650 2, ary azo ampiasaina amin'ny tariby type-c ihany koa. (Tsy misy adaptatera famandrihana sy bateria)
Mora ampiasaina sy madio: apetraho eo ambanin'ny "capteur" fotsiny ny tananao mba hanombohana ny "dispenseur", dia afaka misoroka tsara ny fifindran'ny aretina ianao. Mety amin'ny toerana ho an'ny daholobe toy ny birao, hotely, hopitaly, toeram-pitsaboana, sekoly, sns.
Hatramin'ny nananganana azy, ny orinasanay dia efa namorona vokatra kilasy voalohany eran-tany miaraka amin'ny fanarahana ny fitsipika
Ny kalitao no lohalaharana. Nahazo laza tsara teo amin'ny sehatry ny indostria ny vokatray ary sarobidy sy azo itokisana eo amin'ireo mpanjifa vaovao sy taloha.