Video
famaritana
| Laharana Entana: | F1303 Vy tsy misy harafesina |
| Haben'ny vokatra: | 120x120x260 mm |
| Loko: | Fotsy |
| Fahafahana: | 1000ml |
| Akora: | Inôksa |
| Tavoahangy: | Azo averina fenoina |
| Lanjan'ny vokatra: | 1.25kgs |
| Herinaratra avy amin'ny: | Batterie habe 4*C na adaptatera 110V/220V |
| Fametrahana: | Fijoroana eo amin'ny rindrina/gorodona |
| Karazana paompy: | Azo isafidianana (Paompy famafazana/tetehana/foam) |
| Fatran'ny paompy: | Paompy Ranoka 1: 1ml Isaky ny mandeha |
| Paompy Foam 2: 0.8ml isaky ny mandeha | |
| Paompy famafazana 3: 0.8ml isaky ny mandeha | |
| Taratasy fanamarinana: | CE, ROHS, FCC |
| Fonosana: | 1pc/boaty volontany; 15pcs/baoritra |
| Haben'ny baoritra: | 65.5X41X29sm |
| Avaratra-Andrefana/Andrefana: | 19.50/20.50kgs |
Lisitry ny fonosana:
Mpizara x1
Tariby USB x1
Boky Torolalana x1
Fehikibo fanohanana x1
Visy fametrahana rindrina x2
Fampiharana:
Ny fizarana savony tsy mikasika mandeha ho azy an'ny Siweiyi dia ampiasaina betsaka amin'ny famonoana otrikaretina tanana ao an-trano, birao, hotely, toeram-pivarotana lehibe, sekoly, hopitaly, sns., azo ampiasaina ho an'ny tsirairay sy ho an'ny daholobe.
FAQ
F: Azo antoka ve ny kalitao?
A: Manana traikefa mihoatra ny 10 taona amin'ny famokarana sy ny varotra izahay, ary ny vokatra rehetra dia manana antoka 12 volana.
F: Afaka manafatra santionany fotsiny ve isika mba hotsapaina alohan'ny hanaovana ny baiko?
A: Mazava ho azy, azo ekena ho antsika ny baiko santionany.
F: Inona no fomba fandoavam-bola ekenao?
A: Fepetra mahazatra: T/T mialoha. Be dia be: L/C rehefa hita.
Kely toy ny saram-panondro: Paypal sy Western Union.
F: Ahoana no fomba fandefasana entana matetika? Ary hafiriana no hanaterana azy?
A: Ho an'ny santionany sy ny baiko kely, amin'ny alalan'ny express, matetika maharitra 3-5 andro. Ho an'ny baiko lehibe, raha ilaina maika, dia afaka mandefa entana amin'ny alalan'ny fiaramanidina izahay. Raha te hitsitsy entana ianao, dia afaka mandefa azy ireo amin'ny alalan'ny ranomasina izahay, maharitra 30-50 andro eo ho eo, miankina amin'ny toerana alehanao.
F: Manaiky OEM & ODM ve ianao?
A: Eny, afaka manamboatra ny vokatra, marika, fonosana izahay.
Hatramin'ny nananganana azy, ny orinasanay dia efa namorona vokatra kilasy voalohany eran-tany miaraka amin'ny fanarahana ny fitsipika
Ny kalitao no lohalaharana. Nahazo laza tsara teo amin'ny sehatry ny indostria ny vokatray ary sarobidy sy azo itokisana eo amin'ireo mpanjifa vaovao sy taloha.