Toetoetra
Miasa amin'ny alalan'ny sensor mandeha ho azy: ny fizarana savony mandeha ho azy tsy mila mikasika dia natao hiparitaka amin'ny alalan'ny "capteur" fanadiovana tanana na alikaola, ary manome fatra famafazana mandeha ho azy, izay ahafahana manadio tanana haingana sy mora ary manafoana ny fahalotoan'ny rano, ka mahatratra ny fahadiovana tsara indrindra amin'ny tanana.
Batterie: ity fitoeran-tsavony misy alikaola ity dia miasa amin'ny bateria, ary azo ampiasaina koa ny adaptatera. (Tsy misy adaptatera famandrihana sy bateria)
Mora ampiasaina sady madio: apetraho eo ambanin'ny "capteur" fotsiny ny tananao mba hanombohana ny fizarana savony, dia azonao atao tsara ny misoroka ny fifindran'ny aretina tsy mila mikasika ny fizarana savony. Azo ampiasaina amin'ny toerana ho an'ny daholobe toy ny birao, hotely, hopitaly, toeram-pitsaboana, sekoly, sns.
famaritana
| Masontsivana ara-teknolojia | |
| Laharana modely | F1407 |
| Batterie | Batterie habe C 4 na tariby USB |
| Akora | ABS+HDPE avo lenta, tsy naverina namboarina |
| Loko | fotsy, azo amboarina loko hafa |
| lafiny | 121.7x131.5x302 mm |
| fahafahana | 2500 ml |
| Lanjan'ny vokatra | 0.95kg |
| Famonosana | 1pc/boaty anatiny; 10pcs/baoritra |
| Haben'ny baoritra | 81X33X36.5 sm |
| Karazana fantsona | Azo isafidianana (Paompy famafazana/tetehana/foam) |
| fametrahana | Miraikitra amin'ny rindrina, birao, fijoroana tripod |
Tafiditra ao anatin'izany:
Mpizara x1
Tariby USB x1
Boky Torolalana x1
Fehikibo fanohanana x1
Visy fametrahana rindrina x2
Fanamarihana: tsy tafiditra ao anaty fonosana ny bateria sy ny adaptatera famandrihana
Fampiharana:
Ny fizarana savony tsy mikasika mandeha ho azy an'ny Siweiyi dia ampiasaina betsaka amin'ny famonoana otrikaretina tanana ao an-trano, birao, hotely, toeram-pivarotana lehibe, sekoly, hopitaly, sns., azo ampiasaina ho an'ny tsirairay sy ho an'ny daholobe.
Serivisy ho an'ny mpanjifa
1. Ny fanontanianao mifandraika amin'ny vokatra na ny vidiny dia hovaliana ao anatin'ny 24 ora.
2. Tohizo ny fampahafantarana ny mpanjifanay momba ny fizotran'ny famokarana ary manampy amin'ny fandaminana ny fanaraha-maso ny kalitao raha ilaina.
3. Garantie herintaona sy serivisy aorian'ny fivarotana tompon'andraikitra.
4. Ekipa mpivarotra sy injeniera matihanina mba hahazoana antoka fa tsara ny traikefa amin'ny fividianana.
Hatramin'ny nananganana azy, ny orinasanay dia efa namorona vokatra kilasy voalohany eran-tany miaraka amin'ny fanarahana ny fitsipika
Ny kalitao no lohalaharana. Nahazo laza tsara teo amin'ny sehatry ny indostria ny vokatray ary sarobidy sy azo itokisana eo amin'ireo mpanjifa vaovao sy taloha.