Toetoetra
Miasa ho azy amin'ny alalan'ny "capteur": natao hamoaka "sand sanitizer" na alikaola ity milina famonoana otrikaretina tsy mikasika tanana ity, ary manome fatra famafazana mandeha ho azy, izay ahafahana manao famonoana otrikaretina haingana sy mora amin'ny tanana ary manafoana ny fahalotoan'ny rivotra, ka mahatratra ny fahadiovana tsara indrindra amin'ny tanana.
Mora ampiasaina sady madio: apetraho eo ambanin'ny "capteur" fotsiny ny tananao mba hanombohana ny fizarana savony, dia azonao atao tsara ny misoroka ny fifindran'ny aretina tsy mila mikasika ny fizarana savony. Azo ampiasaina amin'ny toerana ho an'ny daholobe toy ny birao, hotely, hopitaly, toeram-pitsaboana, sekoly, sns.
famaritana
| Laharana Entana: | F1307 |
| Haben'ny vokatra: | 120x120x260 mm |
| Loko: | Fotsy |
| Fahafahana: | 1000ml |
| Akora: | Plastika injeniera ABS virjiny 100% |
| Tavoahangy: | Azo averina fenoina |
| Lanjan'ny vokatra: | 0.90kgs |
| Herinaratra avy amin'ny: | Batterie habe C 4 na adaptatera 110V/220V * Tsy tafiditra ny bateria |
| Fametrahana: | Fijoroana eo amin'ny rindrina/gorodona |
| Karazana paompy: | Azo isafidianana (Paompy famafazana/tetehana/foam) |
| Fampiasana ny fatra: | Paompy Ranoka 1: 1ml isaky ny mandeha |
| Paompy Foam 2: 0.8ml isaky ny mandeha | |
| Paompy famafazana 3: 0.8ml isaky ny mandeha | |
| Taratasy fanamarinana: | CE, ROHS, FCC |
| Fonosana: | 1pc/boaty volontany; 15pcs/baoritra |
| Haben'ny baoritra: | 65.5X41X29sm |
| Avaratra-Andrefana/Andrefana: | 13.80/14.50kgs |
Lisitry ny fonosana:
Mpizara x1
Tariby USB x1
Boky Torolalana x1
Visy fametrahana rindrina x2
Fehikibo fanohanana x 1
Fanamarihana: tsy tafiditra ao anaty fonosana ny bateria sy ny adaptatera USB
Fiantohana kalitao:
1. Ny ekipanay QC no mandinika ny dingana famokarana rehetra
2. Ny kalitao dia antoka avy amin'ny injeniera matihanina
3. Nahazo fankatoavana avy amin'ny CE, FCC, ROHS ary manana patanty manokana
Serivisy ho an'ny mpanjifa
1. Hovaliana ao anatin'ny 24 ora ny fanontanianao momba ny vokatra na ny vidiny.
2. Ampahafantaro hatrany ny mpanjifanay momba ny fizotran'ny famokarana ary manampy amin'ny fandaminana ny fanaraha-maso ny kalitao raha ilaina.
3. Garantie herintaona sy serivisy aorian'ny fivarotana tompon'andraikitra.
4. Ekipa matihanina amin'ny varotra sy injeniera mba hahazoana antoka fa manana traikefa tsara amin'ny fividianana.
Hatramin'ny nananganana azy, ny orinasanay dia efa namorona vokatra kilasy voalohany eran-tany miaraka amin'ny fanarahana ny fitsipika
Ny kalitao no lohalaharana. Nahazo laza tsara teo amin'ny sehatry ny indostria ny vokatray ary sarobidy sy azo itokisana eo amin'ireo mpanjifa vaovao sy taloha.