Miasa ho azy amin'ny alalan'ny "capteur": natao hamoaka "hand sanitizer" na alikaola ity milina famonoana otrikaretina tsy mikasika tanana ity, ary manome fatra famafazana mandeha ho azy, izay ahafahana manao famonoana otrikaretina haingana sy mora amin'ny tanana ary mahatratra ny fahadiovana tsara indrindra.
Mora ampiasaina sady madio: apetraho eo ambanin'ny "capteur" fotsiny ny tananao mba hanombohana ny fizarana savony, dia azonao atao tsara ny misoroka ny fifindran'ny aretina tsy mila mikasika ny fizarana savony. Azo ampiasaina amin'ny toerana ho an'ny daholobe toy ny birao, hotely, hopitaly, toeram-pitsaboana, sekoly, sns.


| Laharana Entana: | F18 |
| Zintin'aratra: | 5V 2A |
| Fahafahana: | 350ml |
| Fandrefesana ny elanelana: | 2-10 sm |
| Haben'ny Feo: | Azo amboarina amin'ny ambaratonga 1-4 |
| Fatrany: | 0.1-2ml azo amboarina |
| Fametrahana: | Miraikitra amin'ny rindrina, birao, fijoroana tripod |
| Karazana paompy: | Azo isafidianana (Paompy famafazana/tetehana/foam) |
| Fandrefesana elanelana: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Mari-pana miasa: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Hafanana fanairana: | Azo amboarina (37.3-39 ℃) |
| Herinaratra avy amin'ny: | Batterie AA, batterie 18650, batterie elektrika karazana C |
| Taratasy fanamarinana: | CE, ROHS, FCC |
| Alefa amin'ny fiteny 18: | |
| Sinoa, Anglisy, Espaniola, Japoney, Pôrtogey, Koreana, Alemana, Frantsay, Rosiana, Italiana, Arabo, Tukish, Tailandy, Kambôdziana, Indoneziana, Bengali, Hindi, Vietnamiana | |
| Fonosana F18: | 1pc/boaty miloko; 12pcs/baoritra |
| Ny boaty miloko iray dia misy: mpizara 1x, lovia fampidinana rano 1x, boky torolalana 1x, tariby USB 1x, visy rindrina 2x. | |
| 14x14x30sm | |
| 57×44.5×30.5sm | |
| 9.80/12.90kgs | |
| Fonosana Tripod: | 1pc/boaty volontany; 20pcs/baoritra |
| 71X38X32sm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Hatramin'ny nananganana azy, ny orinasanay dia efa namorona vokatra kilasy voalohany eran-tany miaraka amin'ny fanarahana ny fitsipika
Ny kalitao no lohalaharana. Nahazo laza tsara teo amin'ny sehatry ny indostria ny vokatray ary sarobidy sy azo itokisana eo amin'ireo mpanjifa vaovao sy taloha.