Fahafahana lehibe: ity fitaovana fanadio tanana mandeha ho azy ity dia manana fahafahana lehibe 1000 ml, mety amin'ny fampiasana ranon-javatra famonoana otrikaretina isan-karazany sy fitaovana fanadio tanana, ho an'ny fampiasana andavanandro sy matihanina, tonga lafatra ho an'ny trano, hotely, hopitaly na toerana ho an'ny daholobe hafa.
Mora ampiasaina sady madio: apetraho eo ambanin'ny "capteur" fotsiny ny tananao mba hanombohana ny fizarana savony, dia azonao atao tsara ny misoroka ny fifindran'ny aretina tsy mila mikasika ny fizarana savony. Azo ampiasaina amin'ny toerana ho an'ny daholobe toy ny birao, hotely, hopitaly, toeram-pitsaboana, sekoly, sns.

| Laharana Entana: | F1307 misy fitoeran-tany |
| Haben'ny fitoeran-savony: | 120x120x260 mm |
| Loko fanaparitahana savony: | Fotsy |
| Fahafahan'ny fanariana savony: | 1000ml |
| Akora fanaparitahana savony: | Plastika injeniera ABS virjiny 100% |
| Tavoahangy fanariana savony: | Azo averina fenoina |
| Lanjan'ny fizarana savony: | 0.90kgs |
| Herinaratra avy amin'ny: | Batterie habe 4*C na adaptatera 110V/220V |
| Fijoroana amin'ny gorodona: | Akora amin'ny lovia: Vy misy sosona vovoka Akora fantsona: Aliminioma misy sosona vovoka Akora fototra: Vy misy sosona vovoka |
| Karazana paompy: | Azo isafidianana (Paompy famafazana/tetehana/foam) |
| Fampiasana ny fatra: | Paompy Ranoka 1: 1ml Isaky ny mandeha |
| Paompy Foam 2: 0.8ml isaky ny mandeha | |
| Paompy famafazana 3: 0.8ml isaky ny mandeha | |
| Taratasy fanamarinana: | CE, ROHS, FCC |
| Fonosana: | 1set/baoritra |
| Haben'ny baoritra: | 36X34X20sm |
| Avaratra-Andrefana/Andrefana: | 5.6/6.2kgs |
Hatramin'ny nananganana azy, ny orinasanay dia efa namorona vokatra kilasy voalohany eran-tany miaraka amin'ny fanarahana ny fitsipika
Ny kalitao no lohalaharana. Nahazo laza tsara teo amin'ny sehatry ny indostria ny vokatray ary sarobidy sy azo itokisana eo amin'ireo mpanjifa vaovao sy taloha.