Video
famaritana
| Laharana Entana: | K9 Pro Plus |
| Haben'ny vokatra: | 121.7×131.5×302 mm |
| Zintin'aratra: | 5V 2A |
| Fahafahana: | 1200ml |
| Fandrefesana ny elanelana: | 2-10 sm |
| Haben'ny Feo: | Azo amboarina amin'ny ambaratonga 1-4 |
| Fatrany: | 0.1-2ml azo amboarina |
| Fametrahana: | Miraikitra amin'ny rindrina, birao, fijoroana tripod |
| Karazana paompy: | Azo isafidianana (Paompy famafazana/tetehana/foam) |
| Fandrefesana elanelana: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Hafanana fanairana: | Azo amboarina |
| Taratasy fanamarinana: | CE, ROHS, FCC |
| Alefa amin'ny fiteny 18: | |
| Sinoa, Anglisy, Espaniola, Japoney, Pôrtogey, Koreana, Alemana, Frantsay, Rosiana, Italiana, Arabo, Tukish, Tailandy, Kambôdziana, Indoneziana, Bengali, Hindi, Vietnamiana | |
| Fonosana: | 1pc/boaty miloko; 9 pcs/baoritra |
| Tafiditra ao anatin'ny boaty loko: | Tariby USB x1, Boky torolalana x1, Fehikibo fanohanana x1 Visy fametrahana rindrina x2 Lovia mitete x1 Lakandrano x1 Lovia fonony aoriana x1 Isan'ny baoritra: 9 pcs/baoritra Haben'ny baoritra lehibe: 49x49x36 CM Lanja: 11.6 kg/Baoritra Fanamarihana: tsy tafiditra ao anaty fonosana ny bateria sy ny adaptatera USB |
| Haben'ny boaty miloko: | 15.5×15.5×31.5sm |
| Haben'ny baoritra: | 49x495x36sm |
| Avaratra-Andrefana/Andrefana: | 9.45/11.60kgs |
Toetoetra:
1. Azo apetraka eo amin'ny birao, rindrina, tripod
2. Manohana fiteny 18
3. Loharano herinaratra: USB, bateria AA 4 na bateria 18650 2
4. Patanty manokana, CE, ROHS, neken'ny FCC
5. Lohahevitra maro: famafazana, fampidinana, fanariana
7. OEM sy ODM azo alaina


Serivisy ho an'ny mpanjifa:
1. Ny fanontanianao mifandraika amin'ny vokatra na ny vidiny dia hovaliana ao anatin'ny 24 ora.
2. Tohizo ny fampahafantarana ny mpanjifanay momba ny fizotran'ny famokarana ary manampy amin'ny fandaminana ny fanaraha-maso ny kalitao raha ilaina.
3. Garantie herintaona sy serivisy aorian'ny fivarotana tompon'andraikitra.
4. Ekipa mpivarotra sy injeniera matihanina mba hahazoana antoka fa tsara ny traikefa amin'ny fividianana.
Fiantohana kalitao:
1. Ny dingana famokarana rehetra dia jeren'ny ekipa QC anay
2. Ny kalitao dia azo antoka amin'ny injeniera matihanina
3.CE, FCC, ROHS mari-pankasitrahana nekena ary manana patanty manokana
4. Garantie herintaona
Hatramin'ny nananganana azy, ny orinasanay dia efa namorona vokatra kilasy voalohany eran-tany miaraka amin'ny fanarahana ny fitsipika
Ny kalitao no lohalaharana. Nahazo laza tsara teo amin'ny sehatry ny indostria ny vokatray ary sarobidy sy azo itokisana eo amin'ireo mpanjifa vaovao sy taloha.