Video
Toetoetra:
Fandrefesana ny mari-pana lavitra: miaraka amin'ny sensor avo lenta ao anatiny, ny fizarana savony K9 Pro F dia afaka manara-maso ny mari-pana hatramin'ny 3m, tena mety ampiasaina amin'ny toerana ho an'ny daholobe, toy ny sekoly, hotely, hopitaly, toeram-pivarotana lehibe, sns.
Endrika apetraka amin'ny rindrina: ny fizarana fitaovana fanadiovana mandeha ho azy apetraka amin'ny rindrina dia miasa tsara amin'ny fitazonana ny velaran'ny latabatra tsy misy korontana sy fahadiovan'ny zavatra.
Azo ampiasaina amin'ny bateria sy azo averina ampiasaina: ity fitoeran-tsavony misy alikaola ity dia ampiasaina amin'ny bateria AA na 18650, ary azo ampiasaina amin'ny adaptatera ihany koa. (Tsy misy adaptatera famandrihana sy bateria).
Mora ampiasaina sady madio: apetraho eo ambanin'ny "capteur" fotsiny ny tananao mba hanombohana ny fizarana savony mandeha ho azy, dia azonao atao tsara ny misoroka ny fifindran'ny aretina tsy mila mikasika ny fizarana savony. Azo ampiasaina amin'ny toerana ho an'ny daholobe toy ny birao, hotely, hopitaly, toeram-pitsaboana, sekoly, sns. Mandrefy ny hafanan'ny tanana sy ny handrina miaraka izy io.


| Laharana Entana: | K9 Pro F |
| Haben'ny vokatra: | 121.7×131.5×302 mm |
| Zintin'aratra: | 5V 2A |
| Fahafahana: | 1200ml |
| Fandrefesana ny elanelana: | 3m |
| Haben'ny Feo: | Azo amboarina amin'ny ambaratonga 1-4 |
| Fatrany: | 0.1-2ml azo amboarina |
| Fametrahana: | Miraikitra amin'ny rindrina, birao, fijoroana tripod |
| Karazana paompy: | Azo isafidianana (Paompy famafazana/tetehana/foam) |
| Fandrefesana elanelana: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Hafanana fanairana: | Azo amboarina |
| Taratasy fanamarinana: | CE, ROHS, FCC |
| Alefa amin'ny fiteny 18: | |
| Sinoa, Anglisy, Espaniola, Japoney, Pôrtogey, Koreana, Alemana, Frantsay, Rosiana, Italiana, Arabo, Tukish, Tailandy, Kambôdziana, Indoneziana, Bengali, Hindi, Vietnamiana | |
| Fonosana: | 1pc/boaty miloko; 9pcs/baoritra |
| Tafiditra ao anatin'ny boaty loko: | Fizarana rano x1 Tariby USB x1 Boky torolalana x1 Fehikibo fanohanana x1 Visy fametrahana rindrina x2 Lovia fampitetehana rano x1 Lakandrano x1 Lovia fonony aoriana x1 Isan'ny baoritra: 9 pcs/baoritraHaben'ny baoritra lehibe: 49x495x35 CMLanja: 11.6 kg/Baoritra Fanamarihana: tsy tafiditra ao anaty fonosana ny bateria sy ny adaptatera USB |
| Haben'ny boaty miloko: | 15.5×15.5×31.5sm |
| Haben'ny baoritra: | 49x495x35sm |
| Avaratra-Andrefana/Andrefana: | 9.45/11.60kgs |
| Laharana Entana: | K9 Pro F |
| Haben'ny vokatra: | 121.7×131.5×302 mm |
| Zintin'aratra: | 5V 2A |
| Fahafahana: | 1200ml |
| Fandrefesana ny elanelana: | 3m |
| Haben'ny Feo: | Azo amboarina amin'ny ambaratonga 1-4 |
| Fatrany: | 0.1-2ml azo amboarina |
| Fametrahana: | Miraikitra amin'ny rindrina, birao, fijoroana tripod |
| Karazana paompy: | Azo isafidianana (Paompy famafazana/tetehana/foam) |
| Fandrefesana elanelana: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Hafanana fanairana: | Azo amboarina |
| Taratasy fanamarinana: | CE, ROHS, FCC |
| Alefa amin'ny fiteny 18: | |
| Sinoa, Anglisy, Espaniola, Japoney, Pôrtogey, Koreana, Alemana, Frantsay, Rosiana, Italiana, Arabo, Tukish, Tailandy, Kambôdziana, Indoneziana, Bengali, Hindi, Vietnamiana | |
| Fonosana: | 1pc/boaty miloko; 9pcs/baoritra |
| Tafiditra ao anatin'ny boaty loko: | Fizarana rano x1 Tariby USB x1 Boky torolalana x1 Fehikibo fanohanana x1 Visy fametrahana rindrina x2 Lovia fampitetehana rano x1 Lakandrano x1 Lovia fonony aoriana x1 Isan'ny baoritra: 9 pcs/baoritraHaben'ny baoritra lehibe: 49x495x35 CMLanja: 11.6 kg/Baoritra Fanamarihana: tsy tafiditra ao anaty fonosana ny bateria sy ny adaptatera USB |
| Haben'ny boaty miloko: | 15.5×15.5×31.5sm |
| Haben'ny baoritra: | 49x495x35sm |
| Avaratra-Andrefana/Andrefana: | 9.45/11.60kgs |
Hatramin'ny nananganana azy, ny orinasanay dia efa namorona vokatra kilasy voalohany eran-tany miaraka amin'ny fanarahana ny fitsipika
Ny kalitao no lohalaharana. Nahazo laza tsara teo amin'ny sehatry ny indostria ny vokatray ary sarobidy sy azo itokisana eo amin'ireo mpanjifa vaovao sy taloha.