Video
Toetoetra:
Miasa ho azy amin'ny alalan'ny sensor: ny fizarana savony famonoana otrikaretina tanana tsy mila kasihina dia natao hamoaka fofona fanadiovana tanana na alikaola, ary manome fatra famafazana mandeha ho azy, izay ahafahana manao famonoana otrikaretina tanana haingana sy mora ary manafoana ny fahalotoan'ny rivotra, ka mahatratra ny fahadiovana tanana tsara indrindra.
Endrika apetraka amin'ny rindrina: ny fizarana fitaovana fanadiovana mipetaka amin'ny rindrina dia miasa tsara amin'ny fitazonana ny velaran'ny latabatra tsy misy korontana.
Azo ampiasaina amin'ny bateria sy azo averina ampiasaina: ity fitoeran-tsavony misy alikaola ity dia ampiasaina amin'ny bateria, ary azo ampiasaina amin'ny adaptatera ihany koa. (Tsy misy adaptatera famandrihana sy bateria)
Mora ampiasaina sady madio: apetraho eo ambanin'ny "capteur" fotsiny ny tananao mba hanombohana ny fizarana savony, dia azonao atao tsara ny misoroka ny fifindran'ny aretina tsy mila mikasika ny fizarana savony. Azo ampiasaina amin'ny toerana ho an'ny daholobe toy ny birao, hotely, hopitaly, toeram-pitsaboana, sekoly, sns. Mandrefy ny mari-pana eo amin'ny tanana sy ny handrina izy io miaraka.









| Masontsivana ara-teknolojia | |
| Batterie | Batterie AA 4 x, batterie 18650 2 x na USB |
| Akora | ABS+HDPE avo lenta, tsy naverina namboarina |
| Loko | fotsy, azo amboarina loko hafa |
| lafiny | 121.7×131.5×302 mm |
| fahafahana | 1200 ml |
| araka ny marina | ±0.2°C |
| Mari-pana manodidina | 10-40°C (15°C-35°C no tsara indrindra) |
| Fandrefesana elanelana | 0-50°C |
| Karazana fanairana | miredareda+miboiboika “DIDIDI” |
| Karazana fantsona | Azo isafidianana (Paompy famafazana/tetehana/foam) |
| fametrahana | Miraikitra amin'ny rindrina, birao, fijoroana tripod |
Tafiditra ao anatin'ny fonosana:
Mpizara x1
Tariby USB x1
Boky Torolalana x1
Fehikibo fanohanana x1
Visy fametrahana rindrina x2
Lovia mitete x1
Lakandrano x1
Lovia fonony aoriana x1
Isan'ny baoritra: 9 pcs/baoritra
Haben'ny baoritra lehibe: 49x49x36 CM
Lanja: 11.6 kg/Baoritra
Fanamarihana: tsy tafiditra ao anaty fonosana ny bateria sy ny adaptatera USB
Hatramin'ny nananganana azy, ny orinasanay dia efa namorona vokatra kilasy voalohany eran-tany miaraka amin'ny fanarahana ny fitsipika
Ny kalitao no lohalaharana. Nahazo laza tsara teo amin'ny sehatry ny indostria ny vokatray ary sarobidy sy azo itokisana eo amin'ireo mpanjifa vaovao sy taloha.