Video
famaritana
| Laharana Entana: | K9 Pro Plus miaraka amin'ny Wifi avy amin'ny Tuya App |
| Haben'ny vokatra: | 121.7×131.5×302 mm |
| Zintin'aratra: | 5V 2A |
| Fahafahana: | 1200ml |
| Fandrefesana ny elanelana: | 2-10 sm |
| Haben'ny Feo: | Azo amboarina amin'ny ambaratonga 1-4 |
| Fatrany: | 0.1-2ml azo amboarina |
| Fametrahana: | Miraikitra amin'ny rindrina, birao, fijoroana tripod |
| Karazana paompy: | Azo isafidianana (Paompy famafazana/tetehana/foam) |
| Fandrefesana elanelana: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Hafanana fanairana: | Azo amboarina |
| Taratasy fanamarinana: | CE, ROHS, FCC |
| Alefa amin'ny fiteny 18: | |
| Sinoa, Anglisy, Espaniola, Japoney, Pôrtogey, Koreana, Alemana, Frantsay, Rosiana, Italiana, Arabo, Tukish, Tailandy, Kambôdziana, Indoneziana, Bengali, Hindi, Vietnamiana | |
| Fonosana: | 1pc/boaty miloko; 9pcs/baoritra |
| Tafiditra ao anatin'ny boaty loko: | Mpizara 1x, lovia fampitetehana 1x, boky torolalana 1x, tariby USB 1x, visy rindrina 2x. |
| Haben'ny boaty miloko: | 15.5×15.5×31.5sm |
| Haben'ny baoritra: | 49x495x36sm |
| Avaratra-Andrefana/Andrefana: | 9.45/11.60kgs |
| Tombony: | |
| * Miova fiteny | * Fatra azo amboarina |
| * Haavon'ny Feo azo amboarina | * Raketo ny angon-drakitra momba ny fandrefesana ny mari-pana |
| * Fametrahana ny fahafaha-mitondra | * Fampiharana iray dia afaka mifehy asa maro |

Miasa ho azy amin'ny alalan'ny sensor: ity fizarana fanadiovana tanana tsy mila kasihina ity dia natao hiparitaka amin'ny alalan'ny "capteur" na alikaola, ary manome fatra famafazana mandeha ho azy, izay ahafahana manadio tanana haingana sy mora ary manafoana ny fahalotoan'ny rivotra, ka mahatratra ny fahadiovana tsara indrindra amin'ny tanana.
Endrika miraikitra amin'ny rindrina: ny fitoeran-savony miraikitra amin'ny rindrina dia miasa tsara amin'ny fitazonana ny velaran'ny latabatra tsy misy korontana.
Azo ampiasaina amin'ny bateria sy azo averina ampiasaina: ity fitoeran-tsavony misy alikaola ity dia ampiasaina amin'ny bateria, ary azo ampiasaina amin'ny adaptatera ihany koa. (Tsy misy adaptatera famandrihana sy bateria)
Misy Wifi: tohanan'ny Tuya App izay azonao alaina amin'ny findainao. Amin'ny alalan'izany dia azonao fehezina mora foana ny fiasa rehetra.
Hatramin'ny nananganana azy, ny orinasanay dia efa namorona vokatra kilasy voalohany eran-tany miaraka amin'ny fanarahana ny fitsipika
Ny kalitao no lohalaharana. Nahazo laza tsara teo amin'ny sehatry ny indostria ny vokatray ary sarobidy sy azo itokisana eo amin'ireo mpanjifa vaovao sy taloha.