Fahafahana lehibe: ity fitaovana fanadio tanana mandeha ho azy ity dia manana fahafahana lehibe 1200 ml, mety amin'ny fampiasana ranon-javatra famonoana otrikaretina isan-karazany sy fanadiovana tanana, ho an'ny fampiasana andavanandro sy matihanina, tonga lafatra ho an'ny trano, hotely, hopitaly na toerana ho an'ny daholobe hafa.
Miasa ho azy amin'ny alalan'ny "capteur": natao hamoaka "sand sanitizer" na alikaola ity milina famonoana otrikaretina tsy mikasika tanana ity, ary manome fatra famafazana mandeha ho azy, izay ahafahana manao famonoana otrikaretina haingana sy mora amin'ny tanana ary manafoana ny fahalotoan'ny rivotra, ka mahatratra ny fahadiovana tsara indrindra amin'ny tanana.


| Laharana Entana: | K9 Pro Roa |
| Haben'ny vokatra: | 121.7×131.5×302 mm |
| Zintin'aratra: | 5V 2A |
| Fahafahana: | 1200ml |
| Fandrefesana ny elanelana: | 2-10 sm |
| Haben'ny Feo: | Azo amboarina amin'ny ambaratonga 1-4 |
| Fatrany: | 0.1-2ml azo amboarina |
| Fametrahana: | Miraikitra amin'ny rindrina, birao, fijoroana tripod |
| Karazana paompy: | Azo isafidianana (Paompy famafazana/tetehana/foam) |
| Fandrefesana elanelana: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Hafanana fanairana: | Azo amboarina |
| Taratasy fanamarinana: | CE, ROHS, FCC |
| Alefa amin'ny fiteny 18: | |
| Sinoa, Anglisy, Espaniola, Japoney, Pôrtogey, Koreana, Alemana, Frantsay, Rosiana, Italiana, Arabo, Tukish, Tailandy, Kambôdziana, Indoneziana, Bengali, Hindi, Vietnamiana | |
| Fonosana K9 Pro Roa sosona: | 1pc/boaty miloko; 9pcs/baoritra |
| Ny boaty miloko iray dia misy: mpizara 1x, lovia fampidinana rano 1x, boky torolalana 1x, tariby USB 1x, visy rindrina 2x. | |
| 15.5×15.5×31.5sm | |
| 49x495x35sm | |
| 9.45/11.60kgs | |
| Fonosana Tripod: | 1pc/boaty volontany; 20pcs/baoritra |
| 71X38X32sm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Hatramin'ny nananganana azy, ny orinasanay dia efa namorona vokatra kilasy voalohany eran-tany miaraka amin'ny fanarahana ny fitsipika
Ny kalitao no lohalaharana. Nahazo laza tsara teo amin'ny sehatry ny indostria ny vokatray ary sarobidy sy azo itokisana eo amin'ireo mpanjifa vaovao sy taloha.