Ny Siweiyi automatique air fragrance dispenser dia fitaovana fampiasa amin'ny bateria, izay mamoaka ho azy ny aerosol sprays amin'ny elanelam-potoana voafaritra mialoha. Miasa tsara indrindra izy io rehefa apetraka amin'ny rindrina farafahakeliny fito metatra ambonin'ny tany.
| Laharana Entana: | ADS05 |
| Haben'ny vokatra: | 212x90x90 mm |
| Loko: | Fotsy |
| Akora: | PP |
| Lanjan'ny vokatra: | 185g |
| Fotoana elanelana: | 5 / 15 / 30 minitra (azo amboarina) |
| Herin'aratra: | Batterie AA 2 x (tsy tafiditra) |
| Fatrany: | 0.1ml |
| Fametrahana: | Miraikitra amin'ny rindrina, birao |
| Fahafahan'ny Aerosol mifanaraka: | 300ml |
| Haben'ny Aerosol Mifanaraka (H x Savaivony): | Eo amin'ny 14 x 6.5 sm eo ho eo |
| Fampiharana: | efitra fandroana an-trano, trano fidiovana ho an'ny daholobe, hotely, trano fisakafoanana sy ny maro hafa |
| Ny tamba-tolotra dia misy:: | 1 x Mpizara Aerosol mandeha ho azy (tsy tafiditra ny bateria sy ny aerosol) |
| Taratasy fanamarinana: | CE, ROHS |
| Fonosana: | 24pcs/baoritra |
| Haben'ny baoritra: | 50X38X22 sm |
| Avaratra-Andrefana/Andrefana: | 4.39/4.98kgs |
Hatramin'ny nananganana azy, ny orinasanay dia efa namorona vokatra kilasy voalohany eran-tany miaraka amin'ny fanarahana ny fitsipika
Ny kalitao no lohalaharana. Nahazo laza tsara teo amin'ny sehatry ny indostria ny vokatray ary sarobidy sy azo itokisana eo amin'ireo mpanjifa vaovao sy taloha.